Виконавчий директор Ліберті Медіа: Немає сенсу продавати Формулу-1 за $20 млрд

Виконавчий директор Ліберті Медіа Грег Маффей заявив, що компанія не збирається продавати Формулу-1.

«Ліберті» придбала контрольний пакет акцій «Формули-1» у інвестиційного фонду CVC у 2017 році – сума угоди становила $8 млрд.

З тих пір популярність цього виду спорту стрімко зросла, особливо в Сполучених Штатах, де зараз у календарі Формули-1 відбуваються три гонки. Зростання популярності додало значну цінність Формули-1 як активу .

Цього ж року в пресі з’являлася інформація про те, що Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії хотів придбати «Формулу-1» і пропонував за права на чемпіонат $20 млрд. Однак у «Ліберті», як знову ж таки повідомляла преса, відповіли відмовою:

«Саудівці співпрацюють з нами в деяких проектах – вони мають свій Гран-прі, компанія Aramco є спонсором, – але до нас (щодо продажу «Ф-1») вони не зверталися.

І, відверто кажучи, сума $20 млрд навряд чи була б привабливою ціною. Акції торгуються за 17-28 млрд – то навіщо продавати за 20? Я хотів би отримати набагато більше. І ми в будь-якому випадку з оптимізмом дивимося в майбутньому».

Маффей також зазначив, що «Ліберті» не надто турбує поточну перевагу «Ред Булл» у швидкості над конкурентами та фактичну відсутність суперників у Макса Ферстаппена у боротьбі за титул – що, як вважається, може негативно позначитися на глядацькому інтересі:

«Хоча Макс справді відірвався, ми можемо сказати, що статистично обгонів у середині пелотону зараз побільшало порівняно з тим, що було в минулому.

Ми можемо показати вам конкретні цифри – наприклад, до Монреалю, на Гран-прі Іспанії, було здійснено 77 обгонів. А це велика цифра. Ми відстежуємо ситуацію та прагнемо створити цікавий продукт для вболівальників.

У «Формулі-1» вже досить давно періодично трапляються випадки, коли якісь команди чи боліди видають переможні серії. Можна згадати, як «Ред Булл» виграв чотири титули поспіль, потім «Мерседес» мав вісім перемог поспіль – сім у Льюїса і ще одна у Ніко Росберга. Тепер, як здається, ми можемо побачити третю поспіль перемогу «Ред Булл». Тож у всьому цьому немає нічого незвичайного. Думаю, командам просто потрібен певний час, щоб освоїтися в умовах нового регламенту».

Джерело – Racefans.net

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *