Валттері Боттас: Мрія виграти титул, як і раніше, жива

Фін сподівається виграти чемпіонат

Гонщик «Альфа Ромео» Валттері Боттас все ще думає про чемпіонство.

Про це фін розказав, розповідаючи про свого менеджера і кумира дитинства – Міке Хаккінена .

«Окрім очевидного, а саме двох титулів, найбільше досягнення Мікі – повернення після жахливої ​​аварії в Аделаїді 1995-го. Я чув, що його колишній менеджер Дідьє Котон залишився на нього чекати в лікарні в Австралії місяць або на кшталт того. Це були останні гонки сезону-1995.

І те, що Міка вийшов на перший етап 1996-го, стало великим уроком для всіх – треба боротися, попри все.

Безумовно, Міка втілює фінський концепт сису: він був у комі, прокинувся і не був упевнений, що взагалі повернеться до перегонів, але продовжив боротися. Він мав стільки сезонів у «Формулі-1» без перемог, але він не здавався, і шанс нарешті з’явився.

Я вважаю, що він має фінський характер, сису – завзятість, енергію, націленість, і ніколи не здається. Він справжній фін.

Хочеться думати, що і я маю цю якість. Я сприймаю «Ф-1» серйозно і сильно докоряю себе за помилки. Я все ще не виграв титул, і я мав хороші шанси в « Мерседесі » – часом таке важко прийняти. Але це мотивує мене і спонукає продовжувати, мрія, як і раніше, жива.

Було чудово здобути першу перемогу у 2017-му, і треба дивитися на загальну картину: дуже класно, що ми з командою виграли п’ять Кубків конструкторів поспіль. Я втратив рахунок подіумам та окулярам, ​​і це теж епічно, але я все ще вважаю, що можу показати більше у «Ф-1».

Джерело – сайт “Формули-1”

Следите за актуальными новостями:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *