Льюїс Хемілтон: Цілком імовірно, що Ред Булл виграє усі гонки цього сезону

Австрійці демонструють неймовірні результати

Пілот ” Мерседеса ” Льюїс Хемілтон вважає, що Red Bull на шляху до перемоги в кожній гонці цього року

При цьому, на думку Хемілтона, поточні умови технічного регламенту просто не дозволять конкурентам наздогнати “Ред Булл” під час поточного чемпіонату.

«Ви знаєте, як це буває, і знаєте, з чим вам доводиться мати справу. Я нічого не можу вдіяти з їхніми приголомшливими виступами.

Цілком ймовірно, що вони виграють кожну гонку цього сезону, що вони продовжать перемагати, якщо тільки «Астон Мартін» або нам не вдасться ще покращити свої машини, або якщо машини «Ред Булл» не дістануться фінішу.

Якщо говорити про оновлення нашої машини, то, правду кажучи, я не відчуваю величезної різниці в порівнянні з тим, що було на початку сезону. Хоча зрозуміло, що з цими оновленнями деякі елементи боліда почали відчуватись інакше.

Але загалом на машині просто трохи підвищився рівень притискної сили. За своїми характеристиками машина дуже схожа на те, що було на початку сезону.

З урахуванням умов нинішнього технічного регламенту дуже непросто знайти спосіб досягти такого великого прогресу, щоб відіграти ту перевагу, яку зараз має Ред Булл. На певних ділянках траси їхня перевага в притискній силі, мабуть, сягає 30 пунктів. Тож нам є над чим працювати.

При цьому я не те щоб засмучений поточною ситуацією. По-перше, я радий повернутись у боротьбу за найвищі місця. І я просто сподіваюся, що в якийсь момент ми зможемо вийти на той рівень, який у 2021 році часом дозволяв нам проводити дуже добрі перегони».

У неділю Макс Ферстаппен продовжив переможну серію Red Bull на трасі імені Жиля Вільньова. Окрім перемоги у всіх восьми Гран-Прі цього року, команда здобула 10 з 11 перемог у другій половині минулого сезону.

Джерело – Racefans.net

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *