Карлос Сайнс: Своє найближче майбутнє я бачу виключно у Феррарі

Іспанець хоче добитися успіху зі своєю командою

Пілот “Феррарі” Карлос Сайнс заявив, що у найближчій перспективі його цікавить лише одне – можливість боротися за титул у складі «Феррарі».

«Я знаю, що попереду у нас ще два дуже важливі роки – і заглядати далі за цей термін і розмірковувати про те, що може статися в майбутньому, зараз було б безглуздо.

Але я відчуваю, що як гонщик поки що не до кінця розкрив свій потенціал. І що принаймні зараз зробив крок у правильному напрямку.

Своє найближче майбутнє я бачу виключно у «Феррарі», я хочу досягти успіху з цією командою. Немає нічого, що зробило б мене щасливішим, ніж те, якщо ми з «Феррарі» знову почнемо перемагати, ніж боротьба за титул у складі «Феррарі».

Виграєш ти чи ні – це боротьба за чемпіонський титул. Ти можеш або посісти перше місце, або ні. Але в короткостроковій та середньостроковій перспективі мене мотивує саме це.

У «Феррарі» я справді почуваюся як удома. У команді гарна атмосфера. Так, я знаю, що зараз навколо команди багато шуму (у пресі), але, приїжджаючи на базу, я бачу, що все гаразд».

Джерело – Planet F1

Следите за актуальными новостями:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *