Алонсо: Я щасливий в Астон Мартін – не пригадаю іншого випадку в кар’єрі, коли я був би настільки впевнений у команді та самому проекті

Іспанець проводить неймовірний сезон

Пілот “Астон Мартін” Фернандо Алонсо підбив підсумки Гран-прі Канади, де він фінішував другим

«Думаю, це була наша найзмістовніша гонка в сезоні, якщо говорити про гоночний темп. Більшість заїзду ми йшли на рівних з «Ред Булл» і лише зрідка втрачали швидкість.

Якоїсь миті я подумав, що наша гонка закінчена і ми залишимося на другому місці. Але потім я побачив, як до мене швидко наближається Льюїс. Він останній гонщик, якого ти хочеш побачити у дзеркалах заднього виду у такій ситуації, коли він так швидко наближається. Але я мав деякий запас у швидкості. Він так ніколи і не потрапив у діапазон відкриття DRS, тому так, сьогодні я ніби проїхав 70 кіл у кваліфікації.

Не думаю, що проблеми із задніми гальмами були дуже серйозними. Це якраз та траса, де можна трохи раніше загальмувати, жертвуючи входом у поворот, але потім відігратися на виході. Ми ще перед гонкою обговорювали, що нам може знадобитися тактика скидання швидкості. Я був готовий до такої ситуації і не думаю, що те, що трапилося, якось вплинуло на результат гонки.

Я щасливий в ” Астон Мартін “, у нас все добре. Не пригадаю іншого випадку у моїй кар’єрі, коли я був би настільки впевнений у своїй команді та у самому проекті. І в цілому ми говоримо швидше про досягнення цілей у середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Я не знаю, чи перебуватиму за кермом у той момент. Але в думках я завжди вважаю, що відповідь «так» – тому що, якщо я почуваюся відмінно і, як і раніше, отримую задоволення від перегонів, навіщо мені зупинятися?

На даний момент я насолоджуюся процесом. Попереду ще багато цікавого. Я хотів би виграти гонку цього року. Сьогодні я думав, що це може бути можливим – якби Макс припустився невеликої помилки або якби у них виникла затримка на піт-стопі. Але ми все-таки виявилися надто далеко, щоб спробувати змусити суперників помилитися. Однак наша машина розвивається у правильному напрямку. І далі можливостей буде ще більше»

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *