Фінал Кубка Стенлі втратив 43% глядачів після переїзду на кабельний ТБ-канал

Але сезон став найпопулярнішим в історії кабельного телебачення

Вирішальний матч фінальної серії Кубка Стенлі показав найнижчі рейтинги за майже 30 років.

Нагадаємо “Вегас” здолав “Флориду” у фінальній серії НХЛ з рахунком 4-1.

Як повідомляє Sport Media Watch, п’яту зустріч дивилися 2,72 млн. глядачів. Це найнижчий показник для п’ятих ігор фіналу Кубка Стенлі з 1994 року. Тоді у вирішальній серії зійшлися «Ванкувер» та «Рейнджерс», п’яту гру переглянули 2,41 млн.

У середньому п’ятиматчеву фінальну серію НХЛ сезону-2022/23 на кабельному ТБ дивилися 2,6 млн. глядачів. Це на 43% менше у порівнянні з минулим роком, коли серію «Колорадо» – «Тампа» показували на ABC і її дивилися в середньому 4,6 млн. глядачів.

Подія стала найменшою за кількістю переглядів гри за кубок за останні 30 років, опустившись нижче попередньої позначки в 2,90 мільйона в 2007 році, коли «Анахайм Дакс» обіграли «Оттава Сенаторз» у грі 5. 

У 2023 році Кубок Стенлі вперше з 1994 року ексклюзивно показували по кабельному каналу TNT.

Завдяки низьким показникам фіналу Кубка, повний постсезон закінчився з середньою кількістю 1,23 мільйона глядачів, що на 10% менше, ніж минулого року. Це різкий розворот у порівнянні з першими трьома раундами плей-офф, які зросли на 2% до п’ятирічного максимуму (1,14 млн.). Незважаючи на падіння, цьогорічний постсезон закінчився як найпопулярніший за всю історію кабельного телебачення.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *