Екс-друга ракетка світу Анетт Контавейт оголосила про завершення кар’єри у віці 27 років

Спортсменку переслідують травми

Колишня друга ракетка світу естонська тенісистка Анетт Контавейт у віці 27 років оголосила про завершення спортивної кар’єри через дегенерацію міжхребцевого диска.

Анетт оголосила, що “Вімблдон” стане останнім турніром у її кар’єрі.

2022-го вона піднімалася на другий рядок рейтингу. На початку цього сезону естонка пропустила два місяці через проблеми з попереком.

“Привіт друзі. Сьогодні я оголошую, що завершую свою кар’єру. Після кількох візитів до лікаря та консультацій із моєю медичною командою мені повідомили, що у мене дегенерація міжхребцевого диска.

Це не дозволяє проводити повноцінні тренування або продовжувати змагання. Тому неможливо продовжувати грати на найвищому рівні в такому висококонкурентному середовищі.

Теніс дав мені багато і навчив мене багато чого, і я дуже вдячна за це. Для мене було важливо принести естонський прапор на корти та мати можливість грати перед моїми вболівальниками по всьому світу.

Я готова до нових випробувань після мого останнього забігу як професійний тенісист, коли я насолоджуватимуся грою і змагатимусь з усіх сил на Вімблдоні», — написала Контавейт у соціальних мережах.

За свою кар’єру Контавейт виграла шість титулів WTA. Також естонка одного разу ставала фіналісткою Підсумкового турніру.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *