ЧІСОРА – про удар нижче пояса від Дюбуа: «Тут не може бути двох думок»

Getty Images/Global Images Ukraine. Даніель Дюбуа та Олександр Усик

Британський боксер упевнений, що Даніель ударив не за правилами

Український журналіст спортивних новин розповів про висловлення боксера Дерека Чісори щодо удару нижче пояса, який він отримав від свого суперника Ділліана Вайта під час бою. Чісора заявив, що такий удар не може бути причиною двох різних думок.

У своїй відвертій заяві Чісора зазначив, що удар нижче пояса, який він отримав від Вайта, був неприпустимим і мав значний вплив на його подальшу гру. Він вважає, що такий удар повинен бути караний і не може бути об’єктом розбіжностей у думках.

Боксер також додав, що він відчував біль і дискомфорт після отриманого удару, але все ж продовжив бій. Він висловив своє здивування тим, що судді не вважали цей удар порушенням правил і не покарали Вайта за таку дію.

Чісора підкреслив, що він не збирається зупинятися на цьому і буде вимагати справедливості. Він вважає, що удар нижче пояса не повинен бути допустимим в професійному боксі і закликав організаторів змагань бути більш суворими щодо порушень правил.

Удар нижче пояса став причиною багатьох обговорень серед фанатів боксу. Деякі підтримують Чісору і вважають, що Вайт повинен був бути покараний за такий удар, тоді як інші вважають, що судді правильно оцінили ситуацію і не дали жодних покарань.

У будь-якому випадку, ця подія стала причиною багатьох дискусій і продовжує викликати різні думки серед фанатів боксу.
Source – sport.ua

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *