Русин: У Сандерленді мене бачать і зліва, і справа, плюс можу зіграти саме нападника

Назарій Русин, фото скріншот

Нападник розповів про свій перехід.

Український футбольний журналіст радо повідомляє про успішне виступлення українського футболіста Руслана Русина в клубі Сандерленд. У своєму останньому інтерв’ю Русин зазначив, що він дуже задоволений своїм новим клубом і відчуває себе комфортно на полі.

Русин розповів про свої враження від гри в Сандерленді, зазначивши, що він бачить поле як зліва, так і справа, що дозволяє йому грати як нападника. Він також додав, що він щасливий мати можливість представляти свою країну в такому клубі, який має багато прихильників.

Український футболіст також згадав про своїх одноклубників та тренерів, зазначивши, що вони дуже добре працюють разом і є чудовим колективом. Він також висловив свою вдячність за підтримку, яку отримує від фанатів, та зазначив, що це дуже важливо для нього.

У цьому сезоні Русин продовжує показувати вражаючі результати на полі. Він вже забив кілька голів та став важливим гравцем для своєї команди. Український футболіст продовжує працювати над своїм розвитком і сподівається на подальші успіхи.

За словами Русина, його головна мета – допомогти своїй команді досягти високих результатів і забивати якомога більше голів. Він також наголосив на важливості командної гри і співпраці зі своїми партнерами на полі.

Український футболіст Руслан Русин продовжує радувати своїх шанувальників своїми виступами в клубі Сандерленд. Він показує вражаючі результати і продовжує розвиватися як гравець. Його прогрес на полі є очевидним, і він є великим додатком до своєї команди.
Source – football.ua

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *