Пепе: Досі відчуваю метелики в животі, коли грає гімн Ліги чемпіонів

@ champions.football.ua

Капітан “драконів” поділився своїми думками перед грою з Шахтарем.

Захисник Порту Пепе висловив свої думки щодо майбутнього матчу першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти Шахтаря з Донецька.

“Нам дуже важливо показати свою майстерність та принести радість мільйонам людей тим, що ми робимо найкраще – граємо у футбол. Усі ми мріємо грати в такому престижному турнірі, як Ліга чемпіонів, і представляти такий великий клуб, як Порту. Я впевнений, що ми готові представляти наш клуб та нашу країну”, – заявив Пепе.

Щодо матчу з Шахтарем, Пепе зазначив, що йому комфортно грати незалежно від тактики. Він хоче допомогти своєму клубу і займатися тим, що любить найбільше – грати у футбол та допомагати своєму клубу. Він також додав, що все ще відчуває метелики в животі, коли грає гімн Ліги чемпіонів, і любить свою професію. Це буде його 19-та участь в Лізі чемпіонів, але для нього все виглядає як вперше.

Пепе підкреслив, що матч з Шахтарем є дуже важливим для них і він відчуває велику відповідальність носити футболку Порту в такому престижному турнірі, як Ліга чемпіонів.

Нагадаємо, що матч Шахтар – Порту відбудеться сьогодні, 19 вересня, о 22:00 за київським часом. Текстова онлайн-трансляція матчу буде доступна на сайті.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *