Майк Тайсон назвав свого улюбленого тенісиста

Roland Garros. Майк Тайсон

Багатьом вибір легендарного боксера не сподобається

Український журналіст спортивних новин повідомляє, що Майк Тайсон, відомий боксер, визначив свого улюбленого тенісиста. За даними згаданого джерела, Тайсон назвав Роджера Федерера своїм улюбленим тенісистом.

Майк Тайсон, як відомо, є великим шанувальником тенісу і часто відвідує матчі на великих турнірах. У своєму заявленні він зазначив, що Федерер – це його улюблений тенісист, оскільки він вражає своєю грою та досягненнями.

Роджер Федерер є одним з найуспішніших тенісистів усіх часів. Він виграв 20 титулів на турнірах Великого шолома, що робить його рекордсменом в цій категорії. Федерер також тримає рекорд за кількістю тижнів, проведених на першій позиції в рейтингу ATP.

Це вже не перший раз, коли Майк Тайсон висловлює свою прихильність до Федерера. Раніше він вже заявляв про свою повагу до тенісиста і навіть присутність на його матчах.

Згідно зі статтею, Майк Тайсон вважає Федерера найкращим тенісистом світу і відзначає його неперевершену техніку та стиль гри. Він також висловлює надію побачити Федерера у добрій формі із новими перемогами.

Варто зауважити, що Майк Тайсон, бувши відомим боксером, має значний вплив у спортивному світі. Його думка про улюбленого тенісиста може вплинути на сприйняття Федерера як спортсмена великим числом фанатів боксу.

Таким чином, Майк Тайсон заявив, що Роджер Федерер є його улюбленим тенісистом. Це визнання є великою похвалою для Федерера, який вже довгий час займає провідні позиції у світовому тенісі.
Source – sport.ua

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *