Батько Ф'юрі готовий битися з Майком Тайсоном перед поєдинком сина

boxing-social. Джон Ф'юрі та Майк Тайсон

Джон Ф’юрі впевнений, що вони могли б розважити глядачів

Український журналіст спортивних новин повідомляє, що батько Тайсона Фьюрі, Джон Фьюрі, висловив бажання провести поєдинок з Майком Тайсоном перед боєм свого сина. Джон Фьюрі заявив, що він готовий підняти рукавиці проти легендарного боксера.

Подія стала відомою після того, як Джон Фьюрі зробив заяву в інтерв’ю. Він висловив свою готовність зійтися в бою з Майком Тайсоном, який відомий своїми сильними ударами та агресивним стилем. Батько Тайсона Фьюрі також відзначив, що він не боїться випробувати свої сили проти такого великого боксера.

Джон Фьюрі не тільки зазначив свою готовність до поєдинку, але й висловив впевненість у своїх здібностях. Він заявив, що впорається з Майком Тайсоном і здатен показати гідну боротьбу. Батько Тайсона Фьюрі відмітив, що його син також підтримує його рішення та вірить у його успіх.

Ця новина викликала багато зацікавлення серед прихильників боксу. Багато людей висловили свою думку щодо можливого поєдинку між Джоном Фьюрі та Майком Тайсоном. Багато з них вважають, що це може бути захоплююча битва двох великих боксерів.

Наразі немає офіційних деталей щодо можливого поєдинку. Однак, прихильники боксу залишаються в очікуванні та сподіваються, що цей поєдинок відбудеться і стане одним з найцікавіших боїв року.
Source – sport.ua

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *