Ван Леувен: Нам бракуватиме травмованих захисників, але ми маємо достатньо якісних футболістів

@ champions.football.ua

Головний тренер “гірників” — про матч проти Порту.

Шахтар зіграє проти Порту в Гамбурзі в рамках першого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Головний тренер “гірників” Патрік Ван Леувен поділився своїми думками про нове місце проведення матчів, кадрові проблеми в захисті та майбутнього супротивника.

Щодо проведення домашніх матчів в Гамбурзі, Ван Леувен зазначив, що це рішення було прийняте через можливості клубу. Враховуючи те, що минулого року єврокубкові матчі Шахтара проводилися у Варшаві, а цього року варшавська Легія також потрапила до єврокубків, клубу стало відомо, що в Гамбурзі є інтерес до міжнародних ігор. Ван Леувен вважає, що це чудове рішення, оскільки вони зустрінуться з дуже сильними командами.

Тренер також висловив своє ставлення до кадрових проблем у захисті. Відсутність гравців, таких як Бондар, Чигринський та Матвієнко, буде відчутна, але Ван Леувен вірить, що у них достатньо якісних футболістів, щоб продовжувати прогресувати.

Щодо Порту, тренер зазначив, що завжди уважно спостерігає за командами, на які цікаво дивитися, і Порту завжди був однією з таких команд для нього. Ван Леувен відзначив схожість їхнього стилю гри та розвитку гравців і приємно зустрітися зі своїми друзями, які працюють з Порту.

Також Ван Леувен поділився своїми думками про роботу в Україні. Він зауважив, що це його другий досвід в Україні і ситуація була зовсім іншою порівняно з минулим роком. Ван Леувен відзначив, що футбол в Україні все ще прогресує, а молодим гравцям з місцевих команд надається більше можливостей для розвитку.

Гра між Шахтарем і Порту відбудеться вже завтра, 19 вересня, о 22:00. Ви зможете дивитися текстову онлайн-трансляцію матчу на football.ua.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *