Тайсон Ф'ЮРІ: «Усик здався в бою з Дюбуа»

Getty Images/Global Images Ukraine

Британець в своєму стилі прокоментував бій свого співвітчизника з українцем

Чемпіон світу у суперважкій вазі за версією WBC Тайсон Ф’юрі висловив свої думки щодо бою Даніеля Дюбуа проти Олександра Усика, зробивши акцент на ударі нижче поясу, який пропустив українець.

Ф’юрі заперечує, що це був удар нижче пояса, а вважає його ударом в пояс. Згідно з правилами боксу, удари нижче пояса є забороненими. Ф’юрі зазначив, що вони з Дюбуа часто піднімають свої шорти високо, щоб показати рефері, що удари в цю область є допустимими, а всі інші – забороненими.

За словами Ф’юрі, всі ми знаємо, що цей удар не був нижче пояса. Усик був поранений чесно та справедливо, він програв після удару в корпус, який завдали йому. Ф’юрі висловив співчуття Дюбуа, оскільки він мав би стати об’єднаним чемпіоном світу і боротися з Ф’юрі за найбільшу винагороду в своєму житті.

Щодо вразливості Усика до ударів в корпус, Ф’юрі не має достатньої інформації, але він вважає, що його обличчя є вразливим. Ф’юрі бачив, як Усик здався під час бою. Він порівняв його з маленькою собакою, яка стогне та плаче протягом п’яти хвилин. За його словами, якщо Усик здався один раз, він може зробити це знову. Однак Ф’юрі відчуває шкоду до Дюбуа, оскільки він переміг його чесно та справедливо. Дюбуа вдарив Усика в пояс шортів, що не є нижче поясу.

Ф’юрі заключив свої коментарі, зауваживши, що Усик натягнув шорти високо перед боєм, але після його закінчення опустив їх нижче. Він наголосив, що вони не народилися вчора і він вважає, що Усик програв цей бій.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *