ДЖОЙС: «Прикро, що хлопець, якого я переміг, бився за титул раніше»

Getty Images/Global Images Ukraine. Джо Джойс і Чжан Чжілей

Британський супертяж журиться, що обрав неправильний шлях розвитку кар’єри

Британський супертяж Джо Джойс розповів про своє розчарування тим, що Даніель Дюбуа, якого він переміг у 2020 році, отримав шанс битися за титул раніше за нього.

“Мені дуже прикро, що саме той, кого я так переконливо переміг, отримав можливість раніше за мене. Це дійсно турбує мене. Я був золотим чемпіоном WBA, платив санкційні внески, але потім став “зайвим”. Я міг би піти цим шляхом, але обрав шлях WBO і знову опинився в такій ситуації. Програти Чжану, коли я був так близько до перемоги і міг просто зачекати і зробити інший удар, було дуже важко, але я зрозумів свою помилку”, – заявив Джойс.

Він додав, що не має часу на те, щоб повернутися назад і змінити ситуацію іншими способами, тому він змушений провести реванш з Чжілеєм. Джойс пояснив, що за цей час він міг би провести проміжний бій, але хтось інший міг би битися з Чжаном або Чжан міг би отримати можливість завоювати титул WBO. Тому він прийняв рішення про негайний реванш, щоб повернутися на свою позицію.

У ніч з 26 на 27 серпня Олександр Усик успішно захистив свої титули у поєдинку проти “регулярного” чемпіона WBA Даніеля Дюбуа.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *