Відомий промоутер назвав 18-річного проспекта, який підкорить хевівейт

Getty Images/Global Images Ukraine. Мозес Ітаума

Френк Воррен впевнений, що це буде Мозес Ітаума

Молодий британський боксер Мозес Ітаума, який вже здобув чотири перемоги на професійному рингу, може стати новою зіркою хевівейту. Про це заявив промоутер компанії Queensberry Френк Воррен. Згідно зі словами Воррена, Ітаума має великий потенціал і може стати обличчям надважкого дивізіону у майбутньому.

Цього року 18-річний Мозес здобув чотири перемоги, включаючи бій проти українця Костянтина Довбищенка. Дві з цих перемог були здобуті нокаутом у першому раунді. Британець також висловив бажання побити рекорд Майка Тайсона і стати наймолодшим чемпіоном світу у надважкій вазі.

Френк Воррен закликав Ітауму не думати про майбутнє і не фокусуватися на тому, щоб стати наймолодшим чемпіоном. Він наголосив, що важливо для боксера приймати кожен бій як бій за титул чемпіона світу і виходити на ринг з таким настроєм. Воррен вірить, що Мозес Ітаума має потенціал стати обличчям надважкого дивізіону і відображати те, що він бачить в ньому.

Наступний бій для Ітауми запланований на найближчі вихідні, де він зустрінеться з бельгійцем Аміном Бусеттою в андеркарді реваншу Чжан Чжілей – Джо Джойс.

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram
Ми в GoogleNews
Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *