Гравець клубу НБА Мемфіс Джа Морант дискваліфікований на 25 матчів. Він показував зброю у соц мережах

Зірка клубу отримав тривалу дискваліфікацію

Національна баскетбольна асоціація ( НБА ) винесла покарання захиснику “Мемфіс Гріззліс” Джа Моранту.

23-річного баскетболіста в березні було відсторонено на 8 ігор після того, як показав вогнепальну зброю в нічному клубі під час ефіру в соцмережах. Морант обіцяв виправитися, але, відбувши покарання, у травні знову демонстрував зброю на відео, яке опинилося в соцмережах.

Цього разу ліга дискваліфікувала Моранта на 25 матчів сезону-2023/24 без виплати зарплати, повідомляє інсайдер ESPN Едріан Воджнаровскі. Морант не зможе не лише грати, а й брати участь у будь-яких заходах ліги чи команди на період дискваліфікації.

«Рішення Джа Моранта знову використати вогнепальну зброю в соціальних мережах викликає тривогу та збентеження, враховуючи його аналогічну поведінку в березні, за яку він уже був дискваліфікований на вісім ігор.

Особливо турбує можливість того, що інші молоді люди можуть наслідувати поведінку Джа. За таких обставин ми вважаємо, що дискваліфікація на 25 ігор є доречною і ясно показує, що безрозсудна та безвідповідальна поведінка зі зброєю є неприпустимою.

Для Джа баскетбол зараз має відійти на другий план. До повернення до гри він повинен буде сформулювати та виконати спільно з лігою програму, яка безпосередньо стосується обставин, які спонукали його повторити такий вчинок», — наводить слова Сільвера офіційний сайт НБА.

Дискваліфікація починається з цього моменту і триватиме упродовж перших 25 матчів сезону-2023/24. Морант буде позбавлений права брати участь у будь-яких заходах ліги чи команди у цей період», – йдеться у повідомленні Ліги.

Джерело – NBA Communications

Слідкуйте за актуальними новинами:

Ми в Telegram Ми в GoogleNews Ми в Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *